В Черкаському районі відкрито «Кімнату першої книги»

DSC_1785Робоча група на чолі з головою районної ради Олексієм Собком, в складі заступника голови ради Сергія Степанюка, заступника голови райдержадміністрації Петра Коренюка, Червонослобідського сільського голови Зінаїди Михайленко, заступника Червонослобідського сільського голови Якова Швиденка 11 травня ознайомилася з роботою закладів соціальної сфери села Червона Слобода.

Слід відмітити, що село Червона Слобода є найбільшим населеним пунктом Черкаського району, в якому проживає більше 10 тисяч осіб. Відповідно даний населений пункт має значну кількість закладів соціальної сфери.

Розпочали свою роботу посадовці з візиту до Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1. Директор школи Анатолій Самохотов коротко ознайомив відвідувачів з роботою закладу та найбільш актуальними проблемами. Найболючішим питанням стало ремонт даху школи та її огорожа. При огляді Червонослобідської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 директор школи Тетяна Завалко зупинилася на основних проблемах, а саме: облаштування території школи огорожею та заміна вікон на склопакети.