ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СЕЛА ХУТОРИ!!!!!

22 березня 2018 року до Хутірської сільської ради надійшла пропозиція від Червонослобідської сільської ради щодо добровільного об’єднання територіальних громад сіл Червона Слобода, Хуто ри, Вергуни, Нечаївка з адміністративним центром в с. Червона Слобода.

26 березня 2018 року відбулась зустріч депутатів Хутірської сільської ради з членами ініціативної групи та депутатами Червонослобідської сільської ради

Депутатами Хутірської сільської ради пропозиція сприйнята в цілому позитивно.

Відповідно до  Закону України «Про  добровільне об’єднання територіальних громад» сільський голова суміжної територіальної громади забезпечує вивчення пропозиції щодо добровільного об/єднання територіальних громад та її громадське обговорення протягом 30 днів з дати надходження пропозиції.

Депутатами прийнято рішення про проведення подвірного опитування на виборчих округах та провести 09 квітня 2018 року 0 13.00 год. громадські слухання в приміщенні Будинку культури.

Просимо не бути байдужими до подальшої долі  нашого села та взяти активну участь в обговоренні та прийнятті рішення.